<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Pomysł na aranżację podłogi

Dywan czy wykładzina?

Stoi taka goła i bez niczego…taka tam podłoga. Do spotkania w każdym domu i mieszkaniu. Czasem wyścielona panelami, czasem kafelkami a czasem linoleum. Nic specjalnego. Co więc można zrobić aby urozmaicić trochę ten szary krajobraz? Może jakiś kolorowy dodatek, który ożywi wnętrze? A czemu nie! Poniżej prezentujemy najlepsze pomysły na zmianę „wystroju” podłogi:

  1. dywan – poczciwy stary znajomy, który zdobi niejeden dom. pasuje bardziej do rustykalnych wnętrz a gryzie się z nowoczesnymi stylami.
  2. wykładzina – miła w dotyku, ciepła i powoduje, że robi się przytulniej jednak ma jedną wadę – zbiera wszystkie roztocza i inne tego rodzaju brudy.
  3. chodnik – coś jak wykładzina tylko przeznaczony do korytarza. Funkcjonalny i za niewielkie pieniądze. Zdecydowanie godny polecenia.

Wybór nie jest łatwy bo na polskim rynku generalnie króluje kicz i tandeta. Co z tego, że do wyboru mamy 200 rodzajów dywanów i 100 wykładzin kiedy o coś gustownego jest niesłychanie ciężko? Dlatego warto zwiedzić kilka sklepów zanim zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie. Pamiętajmy o tym, żeby stawiać na jakość a nie ilość. W końcu od tego w dużej mierze zależy nasze dobre bądź złe samopoczucie. Nie opłaca się kupować produktów o wątpliwej jakości ponieważ nikt nie chce za pół roku wymieniać dywanu czy wykładziny.

dywanyluszczow

Rodzime dywany Łuszczów robią furorę za granicą

Co z tym dywanem?

My rekomendujemy produkty polskich firm ponieważ nie raz już udowodniliśmy, że stać nas na tworzenie produktów trwałych oraz funkcjonalnych. Wiele z polskich producentów szczyci się, że wysyła swoje produkty za granicę gdzie zdobywają one zaufanie i uznanie klientów. To cieszy a my z kolei mamy nadzieję na więcej. Więcej dobrych dywanów!