<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Zabawna pościel – idealny prezent dla pary

Wymyślanie prezentu dla znajomego nie jest łatwe, jednak, gdy trzeba kupić coś dla pary przyjaciół, sytuacja wcale się nie poprawia, wręcz przeciwnie, mamy podwójne dylematy. Możemy kupić coś, co spodoba się tylko jednej osobie albo żadnej, a to może być problem. Chcemy dobrze, ale co zrobić, gdy nie mamy pomysłu, a czas ucieka? 

Zastanów się, co lubią

Twoi przyjaciele należą do osób z poczuciem humoru i śmiejących się z niedorzecznych sytuacji, a na dodatek ciągle próbują zarazić wszystkich swoim dobrym nastrojem wysyłając ogromne ilości linków do śmiesznych grafik i filmików? Prawdopodobnie nie musisz zbyt dużo myśleć o rodzaju prezentu, ponieważ bez wątpienia powinien zawierać to, co kochają najbardziej – oczywiście zaraz po swoich drugich połówkach – czyli humor najlepszego gatunku.

Trochę trudniej będą mieć osoby, których para przyjaciół nie wyróżnia się charakterystycznymi cechami, jednak i tutaj warto poszukać ich ukrytych pasji i zainteresowań, wystarczy tylko dobrze ich obserwować. Za przykład można tutaj podać parę skrycie kochającą jakiegoś bohatera książkowego. Na pewno ucieszyliby się, gdyby ich prezent nawiązywał do ulubionej książki na przykład poprzez grafikę z zabawnym opisem.

Nie ma gwarancji, że ostatni typ ludzi naprawdę istnieje, ale jeżeli twoi przyjaciele są poważni i nie jest w stanie wywołać drgania kącika ich ust nawet film z uroczymi zwierzątkami, to oczywiście możesz kupić poważny prezent, na przykład przezroczyste kieliszki. Zastanów się tylko czy nie lepszym pomysłem byłoby wzbudzenie ich humoru choćby w delikatny sposób, przez podarowanie im czegoś niestandardowego? Nie muszą to być przedmioty z zabawnymi grafikami, ale może przypadnie im do gustu zabawna pościel z nadrukowanym tekstem.

śmieszna pościel

Dokonaj wyboru na prezent

W sklepach jest pełno zabawnych przedmiotów, nic dziwnego, że możesz mieć problem z wybraniem odpowiedniego, dlatego powinieneś na samym początku wyeliminować to, co na pewno się nie nadaje. Małą podpowiedzią tutaj może być ukierunkowanie na dział gadżetów lub pościeli, uniwersalne i praktyczne, przez co idealne na prezent.

Gadżety do sypialni mogą wyglądać przeróżnie i mieć szerokie zastosowanie lub służyć tylko jako zabawny dodatek. Mogą nimi być nie tylko zabawne grafiki w formie obrazów na ściany, ale także dywany z nietypowymi wzorami, na przykład z czerwonymi, zakrwawionymi śladami stóp. Możesz znaleźć także drobiazgi, gadżety, które co prawda będzie się używać w sypialni, ale przestanie się je dostrzegać. Takim dodatkiem mogą być zabawne zakładki do książek lub podkładki pod kubki. Zwróć uwagę na takie gadżety, ponieważ może i samodzielnie nie mogą stanowić prezentu, ale idealnie dopełnią to, co już kupiłeś.

Kolejną propozycją jest pościel. Może nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale jest to uniwersalny i praktyczny pomysł, który zawsze się przyda, więc warto o nim pamiętać. Pościel nie musi być nudna, może zawierać fragment jakiegoś tekstu, zabawny rysunek, komiks, żart i wiele innych elementów, które bez wątpienia poprawią humor domowników. Najlepsze w tym pomyśle jest to, że można dobrać grafikę lub tekst do zainteresowań osób, które dostaną prezent. Tak jak już wcześniej było wspomniane, może wystąpić tam nawiązanie do ulubionych bohaterów, książki, filmu, dzięki czemu obdarowane osoby będą wiedzieć, że myśleliście o ich zainteresowaniach i to nie jest przypadkowy wybór.