<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Hydrosan – o kabinach prysznicowych, które pozwolą Ci na długi relaks

Hydrosan jest marką znaną w całej Polsce i nie tylko. Bogactwo oferty wiąże się z dużym zainteresowaniem. Produkty firmy Hydrosan są dopracowane. Wykończenia oraz akcesoria, jakie wchodzą w skład kabin, pochodzą od światowych producentów. Materiały, jakie stosowane są w trakcie produkcji, również cechuje najwyższa jakość. Oferta firmy jest wzbogacana w trendy, jakie współcześnie panują. Często, możemy spotkać się z nowymi modelami kabin, które zastępują stare, wycofywane modele.

Co ciekawe, firma Hydrosan działa od 11 lat. Pomimo stosunkowo krótkiego stażu, marka zyskała rzeszę klientów, którzy chętnie korzystają z oferty.
Kabiny prysznicowe są dziś ewenementem z kilku powodów.

Obecnie, można bowiem kupić kabiny szczególnie atrakcyjne i takie, które będą pasowały do naszych wnętrz. Łazienka, w której znajdzie się ciekawa i elegancka kabina, nabierze stylowego wyglądu. Nie można jednak zapomnieć o funkcjonalności kabin prysznicowych. Hydrosan, za priorytet obrał sobie zapewnienie swoim klientom wygody i komfortu w trakcie kąpieli. Oferta marki jest bardzo szeroka, przez co każdy z nas może dopasować kabinę zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.
Na szczególną uwagę zasługują kabiny masażowo – parowe oraz tradycyjne kabiny prysznicowe. Produkty te cechują się nowoczesnym i nietuzinkowym wyglądem. Ze względu na różnorodność oferty, każdy z nas ma możliwość dopasowania danej kabiny do wyglądu naszej łazienki.

Kabiny prysznicowe marki Hydrosan posiadają certyfikaty ISO, CE i inne. Dzięki certyfikatom, firma gwarantuje nam najwyższą jakość swoich kabin.

Zalety kabin prysznicowych Hydrosan

Większość ludzi to miłośnicy długich i gorących kąpieli. Bogata i ciekawa oferta marki Hydrosan jest odpowiedzią na najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Firma oferuje kabiny prysznicowe z hydromasażem – funkcja ta mówi sama za siebie. Relaks, na jaki możemy sobie pozwolić podczas kąpieli w jednej z kabin, jest kojący i odprężający.

Kabiny prysznicowe Hydrosan można dziś dostać w wielu wariantach kolorystycznych. To samo tyczy się kształtów kabin oraz ich rozmiarów. Jednak najważniejszy w każdej kabinie prysznicowej jest funkcja hydromasażu. Kształt i kolor jest kwestią naszego gustu oraz dopasowania do wyglądu łazienki. Dysze, które są zamontowane w kabinach prysznicowych, mają często regulowaną temperaturę oraz moc, z jaką leci strumień wody.

Bardzo dużą zaletą posiadania takiej kabiny, jest pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Ciśnienie i temperatura hydromasażu może być przez nas regulowana, przez co możemy zafundować sobie przyjemną i długą kąpiel. Hydromasaż pozytywnie wpływa na nasze plecy, nogi czy kark i inne części ciała. Wiele jest modeli, które posiadają wbudowane radio, przez co prysznic może być jeszcze przyjemniejszy. W niektórych przypadkach, prysznic oraz słuchawka mogą być podświetlenie LEDowe.

Standardowe cechy, jakimi charakteryzuje się kabina prysznicowa marki Hydrosan, to przede wszystkim grube szkło hartowane. Profile, brodziki oraz inne części dodatkowe, są stworzone z najlepszej jakości materiałów. Warto dodać, że niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje, tzw. ekologiczne. Pozwala to na znaczne oszczędzanie wody, co również przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacji kabiny prysznicowej.

Części, jakie mogą posiadać konkretne modele kabin prysznicowych Hydrosan, to między innymi podgrzewacze lub pompy wodne. Poza tym, często spotykane są metody oczyszczania kabin i każdej ich części. Zapewnia nam to więc zachowanie czystości na najwyższym poziomie.

Hydrosan

Kabina prysznicowa WSH-6801 100×100

Kabina hydrosan 100x100

Kabina prysznicowa WSH-8709 100×100

Kabina hydrosan narożna

Kabina prysznicowa WSH-4407 100×100