<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Sypialnia na poddaszu

Wiele domów jednorodzinnych posiada poddasze, które bez większych problemów możemy zagospodarować. Jest to miejsce z niesamowitym klimatem, który stwarzają skosy, okna dachowe a czasami nawet wystające elementy więźby. Niektórzy z nas decydują się na stworzenie z poddasza gabinetu bądź pokoju dla dziecka.

Oczywiście każdy pomysł jest dobry. Skupimy się jednak na sypialni, którą w wyjątkowo łatwy sposób możemy lofturządzić na poddaszu. Nie zawsze w tego typu pomieszczeniu jest dużo przestrzeni, dlatego wszystko musimy dokładnie rozplanować. Najtrudniejszym zadaniem jest oczywiście prawidłowe ułożenie mebli, które nie mogą znajdować się w każdym miejsce ze względu na skosy. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest zaprojektowanie garderoby w innej części mieszkania, gdzie bez problemu się zmieści i zostawienie przestrzeni na poddaszu jedynie na łóżko oraz nocne stoliki i komody.

Kolejną niezwykle istotną kwestią, którą musimy wziąć pod uwagę jest  prawidłowy dobór kolorów, które nie powinny być ciemne i przytłaczające. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie kolorów o jasnych i ciepłych odcieniach.Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Partnerzy: Sklep Chodniki.com.