<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Odśwież meble – przeprowadź pranie tapicerki meblowej

Twoje meble mają już kilka lat i nie wyglądają jak nowe? Jeśli chcesz nadać kanapom i fotelom drugie życie, pomyśl o ich praniu!

Czyszczenie plam

Kawałek czekolady, wylana herbata, ile razy jedzenie wylądowało na twojej kanapie? No właśnie wiele razy. Usunięcie plamy nie zawsze może być takie proste, gdy plama wsiąknie głęboko w materiał. Warto wtedy użyć profesjonalnych środków, albo jeszcze lepiej profesjonalnego sprzętu, który dokładnie wyczyści zabrudzone powierzchnie.

Zabicie roztoczy

Potrafimy siedzieć nawet kilka godzin dziennie na kanapie lub fotelu, oglądając telewizor, czytając gazetę, czy po prostu odpoczywając. Nasze ciągłe użytkowanie zostawia jednak ślad na tych meblach. Warto więc zadbać, aby dokładnie wyczyścić takie meble. Zagwarantuje to nam również zabicie roztoczy, które żerują w kuchu i resztkach naszego naskórka. Dzięki praniu tapicerki pozbędziemy się ich raz na zawsze. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla dzieci oraz alergików, ponieważ pozbawia ich szkodliwych alergenów.

Pozbycie się nieprzyjemnego zapachu

Przez lata na naszych meblach domowych gromadzi się określony zapach, którego trudno się pozbyć. Problem może być jeszcze większy, jeśli ktoś posiada zwierzęta w domu. Samo odkurzanie kanapy nie pomoże. Należy działać bardziej radykalnie i przeprowadzić pranie tapicerki. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskamy świeży zapach na kilka tygodni i pozbędziemy się nieprzyjemnej woni.

odkurzacz

Profesjonalna pomoc

Ciężko samodzielnie jest przeprowadzić profesjonalne pranie tapicerki. Trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt oraz środki czystości, a sam odkurzacz nie wystarczy. Warto wtedy pomyśleć o firmach zajmujących się takim sprzątaniem. Nadadzą one naszym meblom drugie życie w krótkim czasie.

Jeśli szukasz pomocy w tej kwestii, to polecam pranie tapicerki tutaj – http://www.ecomack.pl/