<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Nowe mieszkanie pod Wrocławiem w Alei Lawendowej

Mieszkanie z ogródkiem to komfort i prestiż, a mieszkanie pod Wrocławiem zapewnia spokój i ciszę. W trosce o Wasze potrzeby polecamy nowe mieszkania pod Wrocławiem w miejscowości Kiełczów w Alei Lawendowej.

Mieszkanie pod Wrocławiem – dlaczego warto?

Nowoczesne mieszkania w Alei Lawendowej to doskonałe miejsce dla osób, którym zależy na spokojnej i cichej okolicy. Komfort mieszkania w Kiełczowie zwiększa brak miejskiego hałasu, a wolność i przestrzeń dają piękne, zielone tereny wokół osiedla. Okoliczne pola, łąki i lasy to skarby mieszkania w Kiełczowie.

Okolica zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Spacery z rodziną, poranny jogging, a może jazda na rowerze? Mieszkanie pod Wrocławiem do niezliczone możliwości spędzania czasu w urokliwej okolicy. Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie ułatwią relaks po ciężkim dniu pracy, zapewnią komfortowe warunki do wychowania dzieci, ciszę do nauki oraz większe bezpieczeństwo niż mieszkanie w dużym mieście.

Aleja Lawendowa to idealne miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny

Mieszkanie z ogrodem w miejscowości Kiełczów to idealna alternatywa dla osób, które marzą o domu z ogrodem. Posiadając wymarzone, nowoczesne mieszkanie w pięknej i cichej okolicy, jaką jest Kiełczów, zapewniasz sobie i Twojej rodzinie bezpieczne i szczęśliwe miejsce, do którego będziecie tęsknić. A przydomowy ogród? Możesz posadzić ulubione kwiaty, owoce czy warzywa, co tylko zechcesz. W leniwe soboty pić poranną kawę, w słoneczne dni leżeć na hamaku lub bawić się z dziećmi. Mieszkanie z ogrodem w Alei Lawendowej to komfortowe miejsce do życia.

Aleja Lawendowa – okolica

Mieszkanie z ogrodem w Alei Lawendowej  to idealny wybór, aby żyć niedaleko Wrocławia, ale czerpać z korzyści mieszkania w spokojnym i pięknym miejscu. Ulica Lawendowa położona jest tylko 200 metrów od ulicy Wilczyckiej, która jest główną drogą Kiełczowa. Ponadto okolica nowoczesnych mieszkań z ogródkiem w Alei Lawendowej jest fantastycznie zagospodarowana. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa z rozwiniętą bazą sportową, a nawet przychodnia. Zakupy zrobisz szybko w pobliskich marketach, a pyszną kolację zjesz w pobliskiej restauracji. Czeka Cię tylko kwadrans spaceru, aby znaleźć się w wyjątkowych miejscu. „Zielona Oliwka”, która cieszy się uznaniem wśród wielu Wrocławian, to miejsce pełne atrakcji i pysznej kuchni. W takiej samej odległości (1 kilometr) w sąsiednich Wilczycach,  znajduje się boisko do piłki nożnej, koszykówki oraz kort do tenisa.

Nowe, luksusowe mieszkania w Kiełczowie

Kameralny charakter i miła dla oka architektura to cechy mieszkania w Alei Lawendowej. Kiełczów jest niezwykle dogodną lokalizacją, nie tylko ze względu na zielone tereny wokół. Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie są oddalone od centrum zaledwie o 10 kilometrów. Dystans na starówkę pokonasz zaledwie w 15 minut, a do najbliższej galerii handlowej w kilka minut. Wybierając mieszkanie w Kiełczowie z ogródkiem, zyskasz wolność i przestrzeń.

Mieszkania z ogródkiem Kiełczów w Alei Lawendowej to pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Do Twojej dyspozycji może być też piękny taras oraz balkon. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać mieszkania kilkupokojowe o powierzchni od 38,39 do 87,06 mkw. Dodatkowo każde nowe mieszkanie z ogródkiem w Alei Lawendowej to szansa na garaż jednostanowiskowy lub garaż dwustanowiskowy.

Nowe mieszkania w Alei Lawendowej Kiełczów czekają na Ciebie!