<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Montowanie okien

Podstawowy montaż okien można przeprowadzić samemu. nawet jeśli nie posiada się większego doświadczenia. Zamocowanie ramy okiennej wymaga jedynie nieco siły, dokładności i cierpliwości, gdyż musi zostać przytwierdzona do ścian mocno i porządnie.

Każde okno powinno zostać uszczelnione by zapobiec niepotrzebnym stratom cieplnym, lub dostawaniu się zimnego powietrza zwłaszcza zimą. By przygotować podstawowe uszczelnienie wymagane są jedynie pianki izolujące oraz tynk do ich zamaskowania. Jeśli jednak chcemy być pewni, że nasze okna są w pełni uszczelnione, możemy skorzystać z systemu o nazwie ciepły montaż okien. Polega on na dodaniu specjalnych, dodatkowych warstw izolacyjnych, które blokują ruch powietrza nawet w najmniejszych szczelinach.

  • Warstwa wewnętrzna – paroszczelna  Skylight
  • Warstwa zewnętrzna – paroprzepuszczalna

Zamontowanie odpowiednich warstw pozwoli uniknąć strat cieplnych i sprawi, że koszt ogrzania pomieszczeń w przyszłości zmniejszy się. By jednak prawidłowo użyć tego systemu wymagane jest doświadczenie i precyzja, dlatego też najlepiej wynająć fachowców, którzy zrobią to dokładnie.

Słowa Kluczowe:,


Partnerzy: Sklep Chodniki.com.