<< Newsletter >> Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Hodowla roślin w mieszkaniu? To możliwe

Chociaż tytuł niektórym może wydawać się dosyć dziwny bo jak tu hodować rośliny w zamkniętych pomieszczeniach nie mając odpowiednio wiele miejsca to jednak jest to jak najbardziej możliwe. Ba – jest to nawet wskazane jeśli nie dysponujemy ogródkiem czy kawałkiem działki. W końcu każdy chciałby raczyć się świeżymi ziołami czy kiełkami a nie zawsze ma do tego dostęp. Na szczęście producenci zajmujący się sposobami na intensyfikację uprawy wynaleźli sposób jaki pozwoli nam nie tylko zaaranżować hodowlę ale także znacznie skrócić czas wegetacji i co ważne – umożliwi uprawę nawet w zimie. Growbox to odpowiedz współczesnego rynku, która może całkowicie zmienić postrzeganie spraw związanych z hodowlą.

Po co growbox?

Czym jest growbox? Mówiąc językiem prostym dla laików jest to skrzynka ze specjalną kopuła wykonaną najczęściej z plastiku. Dzięki temu możliwe jest stworzenie w takim growboxie mikroklimatu, który będzie odpowiadał roślinie i sprawi że będzie się ona rozwijać jeszcze szybciej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie dość że otrzymujemy przydatne narzędzie zwiększające plony to jeszcze mamy niepowtarzalną okazję hodowli egzotycznych roślin takich jak:

  • azjatyckie zioła;
  • trawa cytrynowa;
  • ostre papryczki.

led_growbox

Któż z nas nie chciałby mieć dostęp do trudno dostępnych i najczęściej drogich składników wschodnich kuchni na wyciągnięcie ręki? Growboxy to idealna propozycja nie tylko dla ludzi zajmujących się hodowlą roślin ale także dla fanów egzotycznych kuchni.Partnerzy: Sklep Chodniki.com.